3 największe błędy w kategorii urody wśród Polek

3 największe błędy w kategorii urody wśród Polek

2 lutego 2020 14 By Kamil

3 największe błędy w kategorii urody wśród Polek
Pielęgnacja naszej skóry to oczywiście priorytetowy temat. Codziennie wykonujemy szereg działań, mających na celu poprawić kondycję naszej skóry. Czy jednak w toku rutynowych zadań nie zapominamy o innych, równie istotnych kwestiach? Zapraszamy do sprawdzenia trzech najbardziej popularnych błędów w kwestii urody.
Zanurzanie palców w opakowanych produktów
Jeden z najbardziej popularnych błędów wśród Polek. Mając nawet krystalicznie czyste dłonie przenosimy na nich bakterie, które dostają się do naszych kremów i podkładów. Unikajmy tego!
Nie czyścimy naszych telefonów z brudu
Telefon towarzyszy nam codziennie i w każdej sytuacji. Jest również często wystawiony na wiele warunków atmosferycznych, które roznoszą także bakterie i wirusy. Telefon powinniśmy czyścić codziennie, aby nie stał się siedliskiem brudu. W ostateczności raz w tygodniu. Ile razy czyścić swój telefon Ty?
Zbyt rzadkie mycie pędzli do makijażu
Kolejna klasyka w wydaniu Polek. Często jesteśmy zmęczone bądź śpieszymy się na spotkanie lub do pracy. Pomimo iż chcemy dbać o nasze pędzle, nie jesteśmy w stanie robić tego zawsze. Pamiętajmy jednak, że jest to bardzo ważne narzędzie, które ma kontakt z naszą skórą. Brak jego czyszczenia oznacza przenoszenie na naszą twarz różnych niechcianych bakterii!